Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 22:37   #43
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- Ależ Kociaku to zupełnie nie tak! - i rzucam się gasić ogień, najpierw zerwawszy kurtkę z asystenta, którą następnie staram się przytłumić płomienie. - Ależ ja potrzebuję twojej pomocy! Bez ciebie sobie nie dam rady! Kto mnie będzie wyciągał z opresji?!
Ogień bucha, z kurtki niewiele już zostaje, ale nie poddam się tak łatwo!
- Madziu, powiedź jej coś!! - krzyczę w stronę drugiej towarzyszki.
- Na przykład, co trzy głowy to nie dwie, cokolwiek!!
Dostaję lekkiej zadyszki, ogień grzeje tak mocno, aż się odsuwam i z braku nadziei opadam na podłogę. Faktycznie, dane są mgliste, ale przecież to nie koniec świata. Z pewnością ktoś coś wie. Ktoś i coś w poprzedniej myśli brzmią strasznie ponuro. Ale jak ruszymy to może będzie lżej. Prawda? Wcale mi się nastrój nie poprawia... Trzeba wynająć samochód, albo coś bardziej gustownego (latający dywan?) i ruszyć. Jak kociak nie chce, to nie. Ja mu łaski robić nie mam zamiaru. No ale szkoda...
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline