Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2017, 02:59   #219
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
- Czasu nie macie? No nie wiem, zdajecie się być w pętli, więc jednocześnie go macie nieskończoną ilość, jak i nie macie go wcale. Kula zdaje się przenosić nieco wybiórczo, na początku przeniosła z nami też orka, ale zostawiła Girlaen, może ktoś poza dziedzicami czy dziedziczką powinien się przenieść z nami? Może kula jest w stanie przenieść na raz tylko określoną ilość osób? Nie mam pojęcia. Może zadziała, mam nadzieję że zadziała, bo kiepsko to wyglądało póki co, ot chociażby ta cała wioska niziołków nawiedzanych przez duchy. - Wyrzucił z siebie Yetar jakby dostał nagle ślinotoku. Sam sobie mógł wybaczyć, był mocno skołowany, rok mu się mocno nie zgadzał, był pewien, że niezależnie od tego, jakiego kalendarza używali, jego urodziny miały nie nastąpić jeszcze przez jakieś kilkaset lat.


- No, Elvir tego chce, a mi żal waszego rodu, księcia i królewny, za orkami jakoś niespecjalnie przeadzam. Tak, chcę wam pomóc. - Powiedział po chwili złodziej czasu i był pewien tego co mówi. Nie był jedynie pewien, co to oznacza na dłuższą metę. Trochę go to przerastało, ale to była przygoda przez wielkie P. Nie było tu miejsca na nudę i prawie wszystko było ciekawe i nowe. Jakże mógł się na to nie pisać.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline