Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 12:47   #229
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację

Mag wzbogacił się na tej potyczce, potrzebował jednak złota. Szczególnie jeśli okaże się, że werbownicy go nabrali. Chwilowo miał jednak nie problemy, czół silny wewnętrzny niepokój. Czary nic nie wyjaśniały. Loftus miał więc cholernie złe przeczucie, którego nie potrafił logicznie wyjaśnić. Podzielił się nim z Gustawem, ten jednak był zajęty i zignorował ucznia czarodzieja. Rotter choć zmęczony wiedział, że będzie miał problem z uśnięciem, musiał się czymś zająć. Rozejrzał się więc za niziołkiem. Tego jednak nigdzie nie znalazł, okazało się że ruszył na zwiad. Mag postanowił wykorzystać wiedzę uzyskaną ostatniej nocy. Loftus wziął więc trochę jadła i napitka z dostarczonego zaopatrzenia i zaczął więc szukać ludzi z cechu rusznikarzy. Wiedział, że paru przedstawicieli gildii znalazło się w tym oddziale, może któryś z nich przeżył potyczkę. Terminatorzy czy czeladnicy spokojnie by mu wystarczyli. Rozpytywał więc o Hartmuta Kirchmaira czy Jochena Schrödera. Pokierowany do jednego z namiotów odnalazł towarzyszy broni.
- Panowie mistrzowie, pomóżcie i wytłumaczcie jak się z tym obchodzić. Posiłek przyniosłem, złotą monetę zapłacę. Pokażcie tylko ja się tym posługiwać, zerknijcie czy sprawny co by mi w twarz nie wybuchł. Wiem, że potraficie konserwować, naprawiać i zapewne tworzyć takie pistolety. Parę ładunków mi przygotujcie, co bym w zapasie miał gotowe.
Uczeń maga gotów był zapłacić uczciwą cenę, a i chętnie uczył się czegoś nowego. Chwilowo nawet nie wiedział, czy to jest pistolet kołowy, skałkowy i czy w ogóle wypali. Podał więc mężczyzną zdobyczny pistolet wraz z prochowniczką i zdobycznymi kulami.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=YxecD12VtEQ[/MEDIA]
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline