Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2017, 11:31   #296
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Chętnie coś dla ciebie przyrządzę - odparła Kylen.

- Jak dzieci - mruknął Rayden.

- Załatwił go - powiedział z entuzjazmem Johnny - Żebyście widzieli te fajerwerki. Szkoda, że komórką nie nagrałem to mój spec od efektów by się posrał na sam widok.
- Hej, myślę że nakręcę film o tym. I tak nikt nie kupi bajeczki o walce o świat, ale przecież ludzie przychodzą by zobaczyć mnie i moje walki. Myślę, że ciebie mógłby zagrać Samuel L. Jackson, co ty na to? Pasował by? A Tonga Michel Qissi. Ale tylko epizody by zagrali, bo za dużo kasy chcą.


Stojący przy oknie Tong zobaczył jak dwóch strażników prowadzi trzymając za ramiona jakąś dziewczynę. W półmroku nie poznał kto to, ale gdy mijali jedną z pochodni blask oświetlił jej twarz. Była to niedawno uratowana przed starcem niewolnica.
 
Mike jest offline