Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2017, 15:13   #343
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Marwald wiedział, że nie dostanie już od Simona odpowiedzi, chyba, że próbował by go leczyć.

- Czy jest ktoś wśród nas, kto uważa, że poninienem go uleczyć? - zapytał Marwald - No co? - spojrzał na Konrada - Dobrze go strzeliłeś i nie wiem czy warto teraz go leczyć, bo jeśli i tak wyjdzie, że trzeba będzie go zabić, z wiatrami magi lepiej nie igrać.

Bohater miał plan aby spróbować użyć amuletu, być może Silmon nie kłamał, z tym co mówił ale po prostu nie widział, że energia ta promieniuje z amuletu, który jest na jego ciele, a nie w nim samym.

- Nie podchóźcie tutaj, nie wiem co może się stać. Widzę tutaj taki symbol, który widziałem już od dawana. Widnieje on zarówno na moim amulecie jak i mojej księdze. To nie może być przypadek. Jednak przed tym gdy go przyłoże, czy moze jest ktoś kto się z tym nie zgadza? Nie wiem co może się wydarzyć gdy to zrobię. - Zapytał Marwald chcąc usłyszeć znadnie towarzyszy.

Jeśli nie będzie nikogo kto by protestował, to bohater przykłada amulet do znaku. Sara się być na jaknajdalszą odległość sięgając dłonią z amuletem.
 
Inferian jest offline