Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2017, 20:10   #41
Ismerus
 
Reputacja: 1 Ismerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputację
-O rajuśku- powiedział głośno Max, kiedy zobaczyli zwłoki kowala. Z ciekawości podszedł do trupa. Szturchnął go delikatnie nogą, by zobaczyć czy faktycznie jest martwy.
-A może to nie bandyci go załatwili? Ja słyszałem opowieści o leśnych duchach, które zabijały nieostrożnych podróżnych. Po prostu szedł sobie taki podróżny lasem, a za kilka dni znajdowano jego ciało. Niektórym jednak udawało się im uciec. U nas w Krainie Zgromadzenia, w lesie Altern, też kiedyś były leśne duchy. Tylko podczas ataku wydawały bardzo głośne porykiwania, więc podróżni zawczasu zdążali uciec. No ale pewnego dnia miejscowy szeryf się zdenerwował, poszedł razem z milicją i załatwił je. Może one też tutaj straszą? - spytał Max.

-Ja pójdę, ja pójdę!- zgłosił się na ochotnika-Mi tam żadne bandyty ani duchy nie są straszne!
 

Ostatnio edytowane przez Ismerus : 04-12-2017 o 20:50.
Ismerus jest offline