Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 20:48   #70
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację

ALIENOR HOOVER

Olll zamarł. Winda już dojechała, nie było mowy o zatrzymaniu jej pomiędzy piętrami. W środku na pewno była kamera, a oni już wyglądali wystarczająco podejrzanie. Kiedy drzwi na -2 otworzyły się, Alienor pchnęła wózek jak gdyby nigdy nic, odpychając ramię Jonesa. Dla postronnych wyglądało to jak zwykła ożywiona dyskusja odnośnie miłosnych podbojów technika. Na szczęście dało się ten fakt jeszcze przez moment utrzymać.

- Co ci da moja obecność? Opisz co czujesz - powiedział, próbując powstrzymać resztę pytań. Nie było o tym mowy podczas przyspieszonego szkolenia, a Darian zawsze pragnął odpowiedzi. Z trudem hamując dalszą ciekawość, poprowadził ich w stronę kuchni. Może pojawi się znajoma twarz. Zaś przy tych obcych należało milczeć lub zmienić temat. - Nie możesz się szlajać za sprzątaczką. Ktoś musi też dostarczyć krótkofalówki. Nie mogę ich tak po prostu zostawić.

W międzyczasie Olll wyjął długopis i kartkę papieru służącą oryginalnie do zapisywania godzin sprzątania toalet - kolejne niesamowitości świata z przeszłości - i zaczął pisać wiadomość dla pozostałej dwójki.
"Mam krótkofalówki. Thom znaleziony w swoim pokoju. Piętro -1 czyste. Tam pokój ochrony i kamery. Millington ma problemy z Jonesem, jest wyłączony z gry. Mam sprzęt do hakingu, powinienem umieć to zrobić."
Kartkę zamierzał pozostawić zgodnie z ustaleniami z pozostałymi, ale nie miał jeszcze pojęcia co zrobić z krótkofalówkami. Jeśli objawy Anatoliego rzeczywiście okażą się zbyt silne, będzie trzeba wepchnąć je w jakąś szafkę. I dopisać tę lokalizację do kartki.
 
Sekal jest offline