Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2017, 18:16   #295
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gretha i przyjaciele.
- No skoro całe wesołe towarzystwo się zebrało, to może ja sobie już pójdę. Trafiłem tubo chciałem, ale już mi się znudziło, więc chyba sobie pójdę – Rzekł wielkolud towarzyszący Gretchcie i skierował się do wyjścia.

Potem Wolfson poprowadził resztę do tunelu. Był to szeroki na pięć na pięć metrów tunel pokryty lepkim śluzem, który cuchnął w sposób nieopisywalny. W śluzie widać było ślady jakiś masywnych pełzających istot, a także widać było pełno bladych albinotycznych karaluchów, które były przynajmniej wielkości dłoni, a Największe miały ponad metr długości. Wolfson czuł przeraźliwy odór gig antycznego robaka, zapach poszukiwanej kobiety pomieszany z odorem węży, a także zapach czegoś, co mogło być tygrysem, albo lwem…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline