Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 19:26   #169
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Nae uśmiechnął się delikatnie. Cóż, poszło nie po jego myśli, ale to nie znaczyło, że miał zamiar zrezygnować. Co to to nie! Przecież najważniejsze do dopiąć misję którą zleciła mu rodzina. Nie mniej, nie więcej, a miał jeszcze parę asów w rękawie.

Pokiwał leniwie głową z namysłem i powiedział luźno.
- Rozumiem panie Kruger. Nie mniej, jeśli moja pomoc mogłaby się okazać przydatna to nią służę. Mam pewne doświadczenie w petrochemikaliach, farmaceutykach i starej dobrej chemii ogólnej poza zdolnościami czysto technicznymi i nie ukrywam, że mogłaby to być przyjemna odskocznia.

Tinnoe cicho liczył na to, że jajogłowy załapie bakcyla i przemyśli jego dyskretną ofertę. W końcu nakreśli co umie i to, że odskocznia zawsze też dobra jest. Zobaczy się. Z swojego doświadczenia pracy z ludźmi wiedział, że jeśli chce się coś osiągnąć, nie należy naciskać za bardzo. Tutaj, było to dość naturalne i swobodne, więc powinno się udać.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline