Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 00:31   #34
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Cóż, ja częściej nie dostaję się do sesji niż dostaję, ale nie o to chodzi. Może to kwestia że moje postaci gorzej pasują, może zwykłego widzimisię MG.
Jednakowoż, śledziłem też niejedną rekrutację w której nie brałem udziału i zdarzało mi się wyhaczyć kilka nicków na liście zgłoszeń gdzie od razu zapalała mi się lampka "Oho, już wiem kto będzie grał" i zazwyczaj moje przewidywanie okazywało się trafne.
Może to kwestia opisanego "elitaryzmu" a może po prostu wyrobionego warsztatu z którym ciężko konkurować. Według mnie obie opcje są prawdopodobne, a to która jest trafna zależy od grona sesyjnego.
Co do sesji bez rekrutacji, w takich kilku też brałem udział. Aczkolwiek to, że jest się w z góry ustalonym składzie nie gwarantuje sukcesu samej rozgrywki. W tych wypadkach MG i reszta ekipy byli niestety przedstawicielami grona o słomianym zapale (w dwóch najbardziej jaskrawych przykładach 60% i 35% postów w sesji na 4-5 graczy było moich).
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline