Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 03:03   #36
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Witam.
Ja zazwyczaj nie debatuję i nie piszę w takich rozmowach. Powód? Nie mam czasu Czemu? Bo gram w 13 sesjach.
Jestem z elity? Po niespełna 2 latach z czego trochę ponad rok aktywniej gram.

Zaczynałem na forum ściągnięty przez kolegów. Sesje WoD. Grałem i grałem, ale jestem przesiąknięty Warhammerem i spróbowałem dostać się do sesji. Udało się Zacząłem grać z ludźmi, których nie znam i nie wiem co sobą reprezentują. Do tej pory raz się nie dostałem bo jak uważam przesadziłem z postacią Na własne życzenie. Zrobiłem przemaksowaną postać.
Czemu się dostawałem do każdej chociaż ludzie mnie nie znali? Nie wiem.
Po jakimś czasie zauważyłem, że jeśli chodzi o Warhammera to grałem u wszystkich obecnych grup elitarnych. (Jeśli można tak to nazwać). Próbowałem startować do każdej dla mnie fajnej sesji i mnie przyjmowano.

Wiem jedno. Próbować, próbować i się pytać przyszłego MG o zdanie.
Teraz fakt. Dostaję nawet zaproszenia do sesji (co mnie dziwi ) bo nie uważam się za "wybitnego" i należącego do jakieś konkretnej grupy elitarnej. Cieszę się, że gram z ludźmi.

No, ale nie ważne. MrKroffin wiesz ile mi sesji padło na początku? Dostawałem się, poświęcałem czas i zapał. A tu po kilku postach sesja pada. Czy nie lepiej dostać się do jednej i grać czy do 10 i po miesiącu szukać nowej bo tamtych nie ma?
Jeśli z jakimś graczem masz chemię to jak startuje gdzieś to z nim wystartuj. Wydaje mi się, że MG patrzy też czy dani gracze się nie zjedzą na start
Pozdrawiam i sorry za lanie wody.
 
Hakon jest offline