Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 22:18   #73
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację

ALIENOR HOOVER

- Jak nie wiesz gdzie spał Jones to musimy cię zamknąć w damskiej łazience na tym piętrze. Na drzwi damy plakietkę, że awaria - Darian tyle zdążył odpowiedzieć Anatoliemu, zanim do kuchni wtoczyła się masywna sprzątaczka. W dłoni Alienor natychmiast pojawiła się wyciągnięta z fartucha ścierka.
- Sprzątałam, ale jeszcze wtedy dożerali. Ty, Jones, coś się taki strachliwy zrobił? - Olll naskoczył na wyglądającego zupełnie nie na miejscu mężczyznę. - Nie musisz mieć mojego pozwolenia, aby wejść do damskiej łazienki naprawiać sedes!
Darian zostawił karteczkę pod stolikiem i wstał, mierząc spojrzeniem Jamesa, zanim zwrócił się do "koleżanki".
- Jeszcze krzyczą czy już skończyli? - zapytał podekscytowanym głosem Hoover. - Szkoda, że jeszcze nie skończyłam na dziś… - zawahał się, próbując wyciągnąć od ciemnoskórej jakąś sugestię co tak naprawdę mogło pozostać do zrobienia.
 
Sekal jest offline