Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 23:06   #57
Czarna
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post

Zerknij do postapo na nicki w sesjach podbite pojedynczymi sesjami w sci-fi i horrorze. Proste, że możesz mieć w niektórych przypadkach o ile slotów faktycznie będzie rywalizacja gdy uznać, że parę nickow pojawi się na 100%, ale GM ma prawo do tego.
<polewa się kremówką i rozsmarowuje ją na klacie>
Oczywiście że GM ma do tego prawo - tworzy zamysł sesji, historię i wkłada w to trochę trudu. Miło jeżeli sesja nie upadnie po paru odpisach z powodu ucieczki graczy albo braku decyzyjności u nich. Mając paru sprawdzonych graczy przynajmniej jest pewność, że projekt dojedzie do mniej lub bardziej szczęśliwego końca. Ale to parę pozycji, a lista miejsc do sesji zwykle jest dłuższa. Jeżeli GM już zakłada temat i otwiera rekrutację.

A na poważnie czy to jest aż tak niesłychany kłopot z tymi rekrutacjami, czy tylko kolejne dmuchanie w balonik żeby go napompować aż pęknie? Nie zauważyłam, aby wejście do sesji było jakimś wielkim problemem nie do przeskoczenia.
Sesja trwa - piszesz do MG czy może ewentualnie da się jakoś dołączyć. Jak tak ugadujesz szczegóły. Jak nie - dziękujesz że chociaż ktoś odpisał na pytanie i życzysz udanej rozgrywki.

A nawet jeżeli się nie dostajemy warto pomyśleć, że może inni zrobili lepsze karty niż ja? Ich pomysły bardziej pasowały GM do jego koncepcji i wizji?
Chyba że zrobi się kartę postaci bez historii - wtedy możliwe że taka kp zostanie odrzucona

Chciałam coś więcej napisać, ale wtedy w oczy rzuciło mi się to:
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Czy to jest rzeczywiście ten problem? Jak wchodzę na profil MrKroffina to widzę tylko jedną ukończoną sesję. Przez sześć lat tylko jedna? Może tu jest problem?
Dziękuję panu, panie Komtur. Z ust mi to pan wyjął
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline