Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 09:31   #74
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
LILY CAGE

Ach, twoje cudzołóstwa i twoje rżenie,
twoja haniebna rozwiązłość!
Na wyżynach i na polach
widziałem twoje obrzydliwości.

Zniesmaczenie i rozczarowanie - te dwa uczucia zawładnęły ciałem Lily. Przy czym to pierwsze dominowało w części osobowości nosiciela, to drugie stało się udziałem agenta, chociaż nawet on wspomniał w duchu słowa księgi Jeremiasza.

- Skoro tak, to na twoim miejscu zacząłbym się pakować - nie bez trudu Teo wydusił z Lily i nie dbając, czy słowa dotarły do adresata, wyszedł z pokoju.

Kiedy jego plan spalił na panewce, agent Doros stracił nieco ducha. Nie bardzo wiedział, czego teraz się uczepić a miotać bez sensu nie lubił. Postanowił sprawdzić, czy Dorothy jest u siebie i czy na pewno zachowuje się jak Dorothy.

Jeśli tak, jeśli nie pojawi się żaden nowy wątek, to pójdzie w umówione miejsce zbiórki, tudzież przekazywania wiadomości - może pozostali agenci wpadli na jakiś trop, który będzie mógł podchwycić.
 
dzemeuksis jest offline