Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 22:32   #22
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Profesor sięgnął odruchowo do kieszeni marynarki. Trzymał w niej swój różaniec z ciężkim srebrnym krzyżem. Jego dotyk go uspokajał. Gdy obserwował istotę owijał go wokół dłoni. Już wiedział, że popełnił błąd. Błąd, który mógł go wiele kosztować. Istota go zlokalizowała i najwyraźniej wiedziała już kim jest. Ale to on musiał się dowiedzieć kim jest owa istota. Mogła być jedyną wskazówką w odnalezieniu jego córki.

Jego serce niemal zatrzymało się, gdy zobaczył tak szybki ruch tuż obok. Wyjął z kieszeni prawą dłoń, wokół której oplatał się różaniec. We wnętrzu spoczywał krzyż.

- Stój! - krzyknął. I choć raczej żaden człowiek nie usłyszałby jego słów, to włożył w ów krzyk całe swoje przeświadczenie. Wiedział, że istota go słyszy. W końcu jakiś zmysł wskazał jej właśnie Dominica jako cel ataku.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline