Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 23:30   #34
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wydaję 100 PD na rozwinięcie - zmiany widoczne w moim KP.
W zasadzie tak, wydawajcie doświadczenie, tylko dawajcie mi znać, żebym uzupełnił moją część materiałów. No bo jak ktoś mi nie da znać, to ja nawet nie będę zaglądał do waszych kart, bo mam skrótowe listy na innym docu.

Cytat:
Może warto by sprawdzić inne osady?
Tutaj trochę wychodzą braki w mapie (ktora jest zrobiona na bazie bardzo zapchanej i pełnej mapy, żebyście widzieli Wissendald), ponieważ nie zawiera każdej, najmniejszej wsi i gospodarstwa. Averland jest żyzny, a to oznacza sporą ilość pól uprawnych. Nawet samotnych gospodarstw, dlatego jest zawsze szansa, że idąc gdzieś, napotkacie cywilizację. Mało kto wie, gdzie takie miejsca są, dopóki nie byli w nich wcześniej.

Dlatego też na potrzeby gry, wy wiecie o tych, które są na mapie. Czy to w ogóle odnosiło się do pytania? Myślę, że w jakimś stopniu tak

Cytat:
MG czy jesteśmy w stanie znaleźć jakieś źródło wody?
Tak. Oprócz rzeki, można poszukać źródła we wzgórzach. Co będzie ułatwione, bo macie miejscowego łowczego.

Cytat:
Tu pojawiło by się pytanie do MG. Jak daleko uszliśmy od Happingen i w którą stronę? Jeśli jesteśmy między traktem a wzgórzami to znaczy, że prawdopodobnie udaliśmy się na zachód w stronę Agbieten (dobrze myślę?).
Cytując sesję: "Umknęli na północ, między traktem a wzgórzami."

Nie jesteście na trakcie oraz nie jesteście we wzgórzach. Gdzieś pomiędzy. Oddaliliście się z góra pół godziny drogi, nawet nie było warto tego oznaczać na mapce. Gdybyście chcieli iść w inną stronę, niż dalej na północ, to po prostu byście mogli ominąć Heppingen szerokim łukiem (jeżeli zombie nadal tam są).



Jestem też pewien, że ktoś pisał o miejscowych i sugerował, że jest dwóch, ale nie mogę tego znaleźć. Tak czy inaczej: tak, jest dwóch, łowczy i pastuch.
 
Avdima jest offline