Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 23:51   #115
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bounty
Wasi bohaterowie mają to usprawiedliwienie, że byli większość czasu pijani.
Też \m/

Ale nie wiem jak inni... mi sie jakos ubzdurało, że jak koncert w poniedziałek, to minimum późne popołudnie albo wieczór. Podkreślę: ubzdurało, bo wszak to nie Mass Aeffect czy Marco z ekipą wybierajo kiedy Pacyfy robią wlot w Alamo XD
Jak policja zgarnia na 48, to myślałem, że do sobotniego wieczora od Pacyf mamy luzy (poza Chrisem, który mógł mieć zarzuty za Insomnie)

Ja uwag nie mam, jak na sesję 7 osób, sceny grupowe i różną częstotliwość graczy wchodzenia na gdoc, to imho i tak jest zadziwiająco płynnie i sytuacje gdy ktoś obrywa floodem po zalogowaniu gdy uczestniczy postać w scenie to tak rzadkie, że marginalne raczej.

A sceny imprezy w Warsaw i koncertu wyszły epicko :v

Brakuje mi tylko trochę większej ilości przewijającej się muzykografii fikcyjnej lat 2020-2050. Gdzieś nazwa zespołu, gdzieś zdanie o nurcie muzycznym jaki ewoluował, czasem nawiązanie do fikcyjnego utworu, hitu nie wiem... lat czterdziestych na miarę "Hghway to Hell" Stairway to Heven" czy "Show must go on".
Jakieś fikcyjne refreny kultowych przebojów.
Żeby równoważyło to użycie w sesji nieprzytomnych staroci (z punktu widzenia A.D. 2050).
Choć to nie zarzut. Muzyka jaką znamy czy kochamy jest tak bogata, że czasem nie użycie jej byłoby zbrodnią, a i link do YT daje postowi/scenie w nim opisanej więcej głębi niż kilka linijek tekstu dot. fikcyjnej muzy
Sam wszak ostatnio sięgnąłem po Marinę i Tatu :P

Myślę, że by to dodało klimatu, Pink Chrome Cyber Pussy wyszło chyba nieźle i jakaś równowaga by była, bo tak to technologicznie, społecznie, politycznie itp jesteśmy 2050, a muzycznie jednak trochę jakbyśmy zatrzymali się na początku tego milenium.

P.S. walić korpo \m/
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 12-12-2017 o 00:00.
Leoncoeur jest offline