Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 01:23   #138
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Odpocznijmy ale za trochę tu powietrze jest jakieś dziwne. Dobrze byłoby odsapnąć za tym dziwnym terenem. Na pewno między nami a stadem coś by się znalazło. Chcę tylko powiedzieć, że gdybym umarł walczyć u waszego boku było honorem. Nie splamię się jako rycerz i no wiecie nie okaże się ludzką zakałą. - podrapał się mimo wszystko z uśmiechem po głowie. - Mam swoje wady ale stanę do końca. Mojego bądź tego orkowego ścierwa które zabiło ci bliskich - spojrzał na Fubrina. - Miałbym też małą prośbę mój ojciec Hernam Grisk i rodzeństwo. Wytłumaczę wam zaraz gdzie leży moja wioska. Oddajcie mu proszę moje złoto i wszystko co cenne. Gdyby wam się udało a mi nie. - powiedział z lekkim zakłopotaniem.
 
Icarius jest offline