Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 10:44   #36
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Wasze altruistyczne ciągoty nie zostaną zignorowane, chociaż już odliczyłem jedzenie na kolację. Niech będzie tak, że odliczę w pierwszej kolejności reszcie jedzenie, jak już będzie trzeba coś szamać.

Co do wody. Możemy przyjąć, że manierka posiada 1 ładunek wody, zaś bukłak 10. Ładunek = pół litra. Dzienne zapotrzebowanie to 4 ładunki na osobę. Ładunkami jest mi prościej liczyć, niż litrami.

Gdybym miał policzyć ilość płynów, jaką macie, to by mi wyszły 44 ładunki (ulrykanin i rodzinka mają po bukłaku). Oczywiście Averland pełny jest źródełek, rzeczek i innych, więc napełnienie zapasów nie powinno stanowić problemu w czasie podroży.

Jedzenia zaś macie teraz na jakieś 17 dni i również podzielę je na ładunki na podobnej zasadzie i z tego samego powodu, tj. 3 ładunki dziennie na osobę (bo po wyliczeniu kolacji, którą teraz mieliście, wyszły mi ułamki).

Dodam do materiałów tabelkę, która będzie mowiła, ile macie wspólnego pożywienia i wody/alko, ale wliczę tam tylko rzeczy, którymi się otwarcie dzielicie (podajcie mi tu w kom. lub na pw czym). Rzeczy zdobyczne, bez deklaracji uszczknięcia czegoś na boku, lecą do puli wspólnej.
 
Avdima jest offline