Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 14:26   #83
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
- Hunix? - zapytał (błędnie, choć świadomie skracając jego imię) Chikkit z wyrazem na gębie, że nie wiadomo było czy jest bardziej zirytowany tym spotkaniem czy rozbawiony.
- Pocałuj mnie w dupę, braciszku - zaśmiał się biorąc go w niedźwiadkowy uścisk
- Ah... urząd skarbowy chce mi się do dupy dobrać za to, że wspólnik mojego wspólnika wywinął im numer i teraz ja mam go dorwać z resztą wspólników mojego wspólnika... Marek baksztalski bydlak ma na imię, nie masz go przypadkiem w ukrytym lochu pod chatką, co nie? - zapytał śmiejąc się
- A jak u ciebie? Wciąż z tą orczycą się spotykasz? Czy już ci się znudziła? - zapytał pamiętając jak absurdalne powodzenie zawsze miał Hunix - i co u mamusi, starej jędzy? Ducha jeszcze? Bah... pewno i nasze młode ona przeżyje...
 
Arvelus jest offline