Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2017, 10:49   #121
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
A, ja słowem feedbacku dodam jeszcze dwie rzeczy.

Pierwsza jest taką prośbą, że z racji tego że z natury jestem osobą bardzo ciekawą a jednocześnie nie lubię no nazwijmy to drażnienia się ze mną, nawet żartobliwego, to jeśli będą przede mną jakieś tajemnice to niech będą, ale bez świecenia mi tym po oczach . Ja nie mam nic przeciwko tajemnicom ale chcę żeby i tajemnicą było ich istnienie. Zwłaszcza że zupełnie inaczej się przeżywa ewentualne wyjawienie sekretu jeśli się nawet o nim nie wiedziało.

Drugi feedback jest taki, że ja strasznie lubię być zaskakiwana oraz te sytuacje, które stanowią dla postaci wyzwanie aby się zmienić. Przychodząc z postacią z tak lekkim podejściem do pewnych kwestii nie spodziewałam się że dość prędko poczuję się tak




No dobra, to takie żarty oczywiście, ale czuję że postać wyrasta poza koncept postawiony w karcie i to jest bardzo dobre uczucie. W sumie im większa niepewność jak postać się powinna zachować, tym fajniej. Nie wiem w jak dużej mierze to celowe a w jak dużej to dzieło przypadku ale jako gracz nawet wiedzieć nie chcę.

A, co do kapel. Ja akurat do retro-filii postaci mam dość mocne podstawy, wynikające już z samego konceptu. Zakładam jednak że część dzisiejszych kapel może jeszcze działać w 2050 - po prostu boję się pytać o to .
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline