Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 10:23   #19
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Dlatego mówię:

Cytat:
Nie żeby mi to osobiście przeszkadzało, bo jak chcę stworzyć mistrza jakiegoś rzemiosła i koniecznie zależy mi na ukorzenieniu tego w mechanice, to dam takiemu ekspertowi więcej poziomów, wiedząc, że i tak będzie słabszy od awanturniczych rówieśników, jeśli z jakiegoś powodu miałoby dojść do walki.
Zwykle nie zależy mi. 90% albo więcej moich NPCów nie ma nawet statów. Jeśli zachodzi taka potrzeba to obmyślam je w locie

Cytat:
W ACKS xp za zabijanie potworów stanowi zaledwie 20% puli a może w ogóle stanowić zero, więc strzeliłeś sobie w kolano. Steve Jobs nie zabijał goblinów.
Od kiedy pytanie jest strzelaniem sobie w kolano?
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem