Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 14:16   #126
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Jasne, silny szok urywa od instynktu samozachowawczego ale tam nie chodziło o koncert tylko o Pacyfikatorów którzy chcą aresztować zespół. Dlatego nie zrozumiałam kompletnie wypowiedzi Abiego.

Chociaż szczerze mówiąc ja nie znalazłam żeby gdziekolwiek było powiedziane wprost że godzina eksmisji to 12 w południe. Wydaje mi się że tylko w Niewidzialnym wspomniał Marco "Mniej więcej do południa powinniście być bezpieczni" do Anastazji i Billa.
Oczywiście mogłam coś przeoczyć.

Także przepływ informacji to nie jest nasza najsilniejsza strona zdecydowanie, nawet w tych czasach infokalipsy .

Co do sprzętu to nie sądzę żeby dostali nakaz akurat na zarekwirowanie go, tyle że nakazu nikt nie przeczytał, tak swoją drogą i pytanie i deklaracja - taki nakaz można jakoś przy okazaniu dostać na swoje holo i powinni ci dać czas się z nim zapoznać, plus można go teraz po czasie jakoś odszukać i sprawdzić co w nim jest dokładnie? Albo zażądać udostępnienia itd itp.
A, Klawy Bob mi nie odpisywał bo za dużo rzeczy na raz czy powinnam się ingame zainteresować czy u niego wszystko w porządku?
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline