Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 21:05   #78
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację

ALIENOR HOOVER

- Niezłe rzeczy tu się dzisiaj dzieją. I to tylko na tym piętrze! Ciekawa jestem co się dzieje niżej, a ty? - Darianowi wcale nie tak trudno było udawać zaciekawienie całą sprawą. Kto to był Dowell nie miał pojęcia, ale to musiał wiedzieć już Doros, skoro był na miejscu. Nie było sensu go celowo szukać. Olll miał nadzieję, że pozostali dwaj agenci pamiętają jeszcze o kuchni i przekazywaniu wiadomości. Podejrzewał, że każde z nich osobno mogło nie zdążyć na czas.

Usłyszawszy odpowiedź czarnoskórej, Alienor klepnęła w tyłek Jonsa i popchnęła go do wyjścia.
- No już, idź już. Ja muszę jeszcze coś załatwić - mrugnęła do "koleżanki", myśląc jednocześnie skąd wytrzasnąć porządny sznurek. Chyba będzie trzeba zrobić coś z pościeli. Zamierzał pójść do toalety dopiero po odpowiednim wyposażeniu się. Zamknąć w kabinie Anatoliego, związać, wywiesić kartkę i zostawić w środku krótkofalówkę. Na razie to był najlepszy pomysł.
Pytanie, czy czarnoskóra zamierzała się zająć swoimi sprawami, czy jej ciekawość była zbyt duża i spróbuje podsłuchiwać.
- Zrobiłaś już na dziś wszystko? - dopytał. Kobiety trzeba było się pozbyć. - Po takim dniu jestem ciekawa co powiedzą koleżanki. Może już któraś jest u nas w kanciapie - zasugerował, zarzucając przynętę.
 
Sekal jest offline