Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 22:16   #114
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację



Chris: Tu na zewnątrz sroga rozpierducha, spadamy nie?
Billy: WTF? Tu wewnątrz nasz dom, dla niektórych jedyny. Ciekawe gdzie chcesz spadać?
Chris: Uwaga!! Dałem znać znajomej o Pacysukach, a ona przysłała patrol. Przyjechali, Dobre Gliny już są. To ich rewir, róbcie wszystko by oni Was zgarnęli!!! Anastazja napieprzaj w stronę niebieskiego radiowozu!
Liz: Żyje. Wrócę w poniedziałek.
Howl: Słuchajcie, widzę co się dzieje, ale niezależnie od Pacyfek, trzeba wrzucić oświadczenie na stronę zespołu. Mam gotowe, pokazywać temu kto da radę odczytać czy mam zielone światło? Czas się liczy. Już nas obrzucili gównem a będzie jeszcze gorzej jak podadzą wiadomość o aresztowaniu.
Liz: Jak to obrzucili gównem? Niby za co?
Anastazja: Ja siedzę już u Dobrych Glin. Game over. A ty Howl na pewno ode mnie przyzwolenia nie dostaniesz. Jakie gówno? Jakie oświadczenie? Zgarnęli JJ-a i Billy’ego. Jak chcesz się na coś przydać, to załatw im prawnika.
Howl: Czekam w takim razie na twoją propozycję oficjalnego oświadczenia od Mass Æffect.
Anastazja: Jak wyjdę z kicia. Poza tym dalej nie wiemy z Liz o co chodzi. :P
Howl: Od kiedy w kiciu można korzystać z holo? Zajrzyjcie w sieć sobie. Wysyłam wam plik z propozycją od speca od PR. Trzeba też dodać info że aresztowania nie mają nic wspólnego ze sprawą Melomana. A odnośnie prawnika też już działam, spokojna głowa, właśnie jestem w towarzystwie jednego z dwóch najlepszych we Frisco. Mogę też zadzwonić do Silvera.
Anastazja: Na razie siedzę w radiowozie, zadowolona? A co do oświadczenia, ja bym olała temat. Wiadomo, że będzie kolejny trup i wtedy się od nas odwalą. Nie ma co podbijać tematu.
Howl: Dobra dobra, Dobre Gliny przysłał Chris na pomoc, więc już nie rób z siebie takiej dramaqueen. Ja jednak uważam że spec od PR zna się na tym lepiej od Anastazji, ale może ktoś ma inne zdanie? Tymczasem drugi najlepszy prawnik we Frisco kończy dla mnie sprawdzać ten kontrakt to będziemy wiedzieli niedługo czy jest tam jakaś spierdolina. Macie jakiś kontakt w samoobronie Alamo żeby zapewnił tam bezpieczny wjazd? Pogrzeb mam jutro po 12 także dopiero po będę mogła próbować się przebić ale mogę poprosić brata albo kogoś żeby pomógł z transportem instrumentów.
Anastazja: Nie rób z siebie takiej dramaqueen, dotrzesz na piechotę.
Chris: Pieprzone pacyzjeby!!! Ja w drodze do Alamo, cholera, trzeba wydostać Billy’ego i JJa. Co do oświadczenia, mam propozycje: “Meloman skurwysynu, módl się by policja dorwała cię pierwsza”. A spuszczanie sprzedaży słabo. Lepiej ogłosić, że wszelkie wpływy z Holophone Love, przeznaczamy na kontrakt dla Pinkerton na Melomana. I by każdy słuchający HL wspomniał FistBaby.
Chris: a i ja planuje prywatne oświadczenie w sprawie Pacyfek, dotyczące tylko mnie :P
Howl: Można przeznaczyć na jakiś cel charytatywny. Może któraś z jego ofiar miała dziecko albo coś. Lepsze to niż jakakolwiek pusta deklaracja czy brak wypowiedzi.
Liz: Jeśli musi być odzew to w stylu Chrisa. Choć osobiście jestem za tym żeby nie robić z tego górnolotnych akcji PRowych. Skurwiela to pewnie kreci, ze jest w centrum uwagi.
Howl: No to mamy impas, bo z kolei ja się pod takim odzewem nie podpiszę. Tymczasem spadam, dzwońcie jakby co.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 14-12-2017 o 23:38.
Bounty jest offline