Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2017, 10:30   #128
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bounty Zobacz post
Przy okazji pozostali też mogą określić jaką część kasy trzymają w gotówce a jaką w banku. Można wpłacać i wypłacać podłączając chip do holofonu.
Gotówka to czipy, tak? Ja póki co obstawiam że wszystko mam w holo plus ten z zapłatą za koncert, w końcu Howl wyszła z Niewidzialnego tak jak stała i z tym co miała w kieszeniach. Ale póki co nie zgubiła pendrive'a od JJa, mimo tańców na plaży, także jest dobrze.

Cytat:
Napisał Bounty Zobacz post
A o terminie eksmisji Alamo było jeszcze w wiadomościach.
Ale serio, założę się o litr piwa że godziny właśnie nie było, tylko An i Rosalie w czwartek rano słyszały drona z komunikatem "ZOSTAŁY WAM CZTERY DNI I SIEDEM GODZIN NA OPUSZCZENIE BUDYNKU".
Za to Leona (nie Chrisa) mogła zasugerować Howl, która rzuciła do Billa (i tylko do Billa) tą północą, bo ja założyłam że liczymy termin prawny i kończy się z upływem (o północy) ostatniego dnia. Rzecz jasna polski kodeks cywilny to co innego niż nasz neverland, a ja i tak miałam zamiar zabunkrować się w korpostrefie już po Niewidzialnym od bardzo, bardzo dawna.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline