Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2017, 21:47   #82
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
- Ja być Krud, ja być skakun zymbaczowy, wy wiedzieć, ja znać droga do wielka wody. - Nocny goblin odpowiedział na pytanie Snit'gita. - My musieć iść tam - wskazał paluchem środkowy tunel. Wy uważać, ja uważać, ja słuchać, wy słuchać, tu być różna stwora, my walczyć, my walczyć z pokurczami, my walczyć z ogoniastymi, nas być dużo, dużo jak tera. - Krud co rusz to kiwał głową głową i spoglądał na wielkiego Gnorixa. - Wy wiedzieć, że grzypki przynosić pech? - zapytał Weazila - - Wy to wiedzieć, my ich nie zbierać, wielka wodza nie kazać, wielka wodza nie lubić pech, on lubić bić pokurcza. - Nocny goblin kontynuował - Wy iść za mną. - po czym ruszył w kierunku tunelu, który przed chwilą pokazywał swym krzywym paluchem.

Grupa poszukiwaczy grzybów, całkiem zgodnie stwierdziła, że iść trzeba, a Nocny goblin zna drogę. W tunelu śmierdziało, rozkładającymi się resztkami ciał, odchodami - czuliście się wyśmienicie. Naturalny strop i ściany tunelu, to się zwężały to się rozszerzały. Miejscami tunel wysoki był na dwóch rosłych orków, a czasem Gnorix miał problem by przejść. Krud, prowadził jednak pewnie, nawet na rozstajach dróg od razu wybierając dobrą drogę.

Podróż trwała już dość dużo czasu, gdy nagle Nozugd zobaczył wlepione w siebie wielkie ślepia stojące w jednym z bocznych odgałęzień tunelu. W odległości, jakiś dwóch skoków zębacza. Ślepia te otwierały się i zamykały, jak by nie dowierzając co widzą. Nagle, dziwna postać ryknęła. Fik domyślił się, że to niedźwiedź. Niejednego już widział, ale nie z takiego bliska.

Wielki niedźwiedź ruszył w waszym kierunku na pewno chciał się przywitać. Stojący z tyłu Nozudg, Smostrok i Weazil, byli najbliżej atakującej bestii, która była ranna. Zauważyliście złamany drzewiec włóczni wbity w lewy bok niedźwiedzia.

 
Feniu jest offline