Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2017, 17:52   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bril nie obraź się, ale jako gracz preferujący postaci rodzaju " im dziwniej, tym lepiej" nie wydajesz mi się miarodajnym przykładem.
El Nie obrażam się ale po co znowu wyciągasz ten temat ? Już to wałkowaliśmy przy okazji rekrutacji do kilku sesji mamy po prostu odmienne style gry ja lubię grać postaciami które twoim zdaniem są dziwne a moim zdaniem są ciekawe i dają mi wyzwanie przy odgrywaniu. MG którzy mi prowadzą zdają się być zadowoleni.

Ja z kolej uważam że twoje postaci są przepakowane i za mocno stawiasz na Ubersilne postaci co potrafią wszystko chociaż odgrywasz je bardzo fajnie tego ci nie ujmuje .

Wracając do głównego wątku dyskusji:

Zgadzam się z Autumm że postaci starsze dają szanse na inne podejście do historii coś odmiennego od kolejnego młokosa spragnionego wrażeń

Przypominam że ten temat miał skupić się na kwestii problematki fabularnej postaci sędziwych na pierwszym poziomie a nie zasadności takiego wyboru z punktu widzenia mechaniki załączam cytat z pierwszego posta

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Witajcie,

(...)Nie chodzi mi tutaj o to, czy jest to zasadne mechanicznie itp., ale o stronę fabularną, ponieważ ta perspektywa nastręcza w omawianym przypadku wiele kłopotów.
(...)
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem