Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 21:03   #74
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
Ta, jasne, moich bogów nie ma? To może mi wytłumaczy dlaczego zostałem obdarzony nadludzką siłą podczas ucieczki z lochów? Jak wytłumaczy to, że z paroma strzałami w pierwsi rozdarłem jednym cięciem wroga na pół? Bogowie nade mną czuwają. A on niech się wypcha. Jak sam biskup nie nawrócił mnie to dlaczego przez tą bestię miałbym zwątpić? Niech się wypcha swymi argumentami.
Już Krwawy miał przed oczami obraz ich potyczki, gdyby mieli równe szanse. Jednym ciosem młota rozwaliłby mu ten zarozumiały łeb. Jednak był zbyt mądry aby wcielać to w życie.
Oni se mogą iść z tym czymś ale ja nie zamierzam. wolę poszukać kogoś kto bardziej przypadnie mi do gustu. Myślałem, że nie są tak głupi. Mówi się jednak trudno. A myślałem, że poznam ich chociaż, a tu wyskakuje jakiś czort a oni wszyscy do niego. Chlip, chyba za dużo myślę, to boli.
Bądź co bądź wiking był już w sędziwym wieku, jak na tamte realia. A tutaj pewnie ostatnia okazja na zawarcie znajomości ucieka. Jednak widział już wiele, przeżył jak na jednego człowieka za dużo, więc może sam poczekać do Ragnaroku.
-Cóż bestyjko-mówił wstając po brutalnym przewróceniu-skoro tak stawiasz sprawę, wolę błąkać się tutaj wieki, niż podróżować z tobą choćby minutę.-Friedrik był najdalej od tego stwora, pewnie dlatego, że starał się od niego odejść-więc jeśli pozwolisz pójdę już.-teraz spojrzał na towarzyszy-Skoro wszyscy darzycie to coś zaufaniem i się zaraz rozstaniemy, to powiem wam tylko, powodzenia.
Ostatnie słowo brzmiało jak coś więcej, z ust tego człowieka. Niosło ze sobą życzenie szczęśliwej podróży, lecz również jakiegoś rodzaju przestrogę na przyszłość.
Firedrik jeszcze na chwilę został aby zobaczyć co się stanie.
 
__________________
"Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi
Będą umierać powoli
Tak znacznie bardziej boli
Więc zastanów się co wolisz"

Ostatnio edytowane przez Lkpo : 23-06-2007 o 21:05.
Lkpo jest offline