Wątek: Polska
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2017, 13:11   #30
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odkopię sobie ten temat, bo ostatnio prowadzę dwie sesje na terenie Polski i chciałem podzielić się przemyśleniami.

Świat Mroku jest odbiciem naszego świata, więc warto wykorzystywać nawiązania do aktualnej sytuacji. Mamy ostatnio dość burzliwą sytuację na arenie międzynarodowej. Masę sztucznych konfliktów między rządem RP a UE. Można zbudować sobie drugie dno. Co jeżeli wspaniała i cywilizowana UE jest spuścizną Ventrue? Ostoją Camarilli? Czyż Sabat nie dołoży wszelkich starań, żeby zachwiać istniejącym porządkiem? Czy nie będzie wysyłać z Afryki i Azji imigrantów? Samobójców z wypranymi mózgami? Dlaczego więc nie atakuje Polski? Bo jest ona ostoją Sabatu. Albo....

Renesans chrześcijaństwa jaki pojawił się po napływie imigrantów do Europy mógł wpłynąć na rozrost stowarzyszenia Leopolda i zwiększenie wpływów Inkwizycji.

Co jeszcze? Poznań i okolice farmacją stoją. Świetne miejsce dla spółek zależnych Megadonu (farmaceutycznej części Pentexu). Zwłaszcza w połączeniu z instytutem genetyki PAN.

Afera z wycinką drzew w puszczy białowieskiej też jest fajnym tłem dla walki wilkołaków. Jakby nie było tereny Polski w DA były silnie zasiedlone przez wilkołaki z Czerwonych Szponów.

A oficjalne podręczniki chyba nadal podają tylko Kraków jako domenę Księżnej z Tzimisców, a Toruń jako miejsce powiązane z magami.

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Cóż ciekawego się dzieje w tym pięknym kraju, gdy zapada zmrok?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem