Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 22:43   #85
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
CZ.CH

Obłoki po niebie suneły leniwie, można było wpaść w trans patrząc się na nie. Od strony wschodu, powoli zalewała was fala krwistoczerwonego koloru słońca. Nawet największe bydlaki Algaesji potrafiły zapatrzeć się na ten cudowny widok wschodzącego słońca. Wszystko przerwał mag.
-Dame? Nie rośmieszaj mnie. Jak już mówiłem nie będziesz mi groził robaczywcu, bo pożałujesz. Jeszcze jedno takie słowo, a zamienie Cię w pył.- W przygotowanej kupie patyków rozpalił się ogień gdy Righ wypowiedział zaklęcie rozpalające.
Malvork przerywając cisze zaczął opowiadać jakąś nudną i monotonną historie. Poczuliście nagłą senność i ssący głód.
 
Lukadepailuka jest offline