Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 00:42   #75
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Noc powoli wchodzila w swoja najczerniejsza faze. Marek zasnal w koncu niewiedzac kiedy przy uchylonych drzwiach i w ubraniu. Snily mu sie jakies schody i tatuaz na nadgarstku Sary. Niewiedzac czemu w snie byl przekonany iz taki sam widzial kiedys w swoim domu rodzinnym.
Mateusz nie uslyszawszy juz niczego wiecej polozyl sie kolo slodko spiacej Magdy i przytuliwszy ukochana wtulil twarz w jej wlosy cieszac sie upajajacym zapachem jaki wydzielaly.
Wanda nie miala juz wiecej snow
Magdzie za to wciaz i wciaz od nowa snily sie slowa staruszki o krwi, przeklenstwie i tym zeby uciekala. Gonily ja po calym domu az w koncu przez przypadek wpadla do duzego pokoju z wieklkim baldachimem w ktorym stalo tez piekne lustro. Przed lustrem stal Mateusz i zapraszajacym gestem przywolywal ja do siebie. Gdy jednak podeszla zmienil sie w Marka ktory koniecznie chcial ja przekonac zeby poszla z nim zwiedzac dom. Gdy sie nie zgodzila bojac sie slow staruszki, chlopak zmienil sie w Sare. Dziewczyna byla jakas dziwna. Popatrzyla jej prosto w oczy, usmiechnela sie po czym powiedziala.
- Nie powinno cie tu byc Magdo.
Wyciagnela do niej dlon i palcem wskazujacym narysowala jakis znak na jej czole. Magda poczula bol i otworzyla oczy. Glowa bolala ja tak, jak jeszcze nigdy. Wstala delikatnie aby nie obudzic Mateusza i przeszla do lazieki. Gdy spojrzala w lustro omal nie zaczela krzyczec. Na czole, dokladnie w miejscu gdzie we snie zrobila go Sara, widnial teraz dziwny znak przypominajacy jakas rune czy cos takiego. Doskonale widoczny i czarny jakby ktos go wypalil.


Ranek wstal piekny i sloneczny. Zapowiadal sie kolejny goracy dzien.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline