Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2017, 14:03   #144
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Też sądzę, że to raczej kwestia problematyczności ich prowadzenia. Postać nadająca się do jakiejś solówki, gdzie Narrator może pokazać jej tragizm i ewentualne drugie dno, albo dać się graczowi wyszaleć. Na pewno nie ktoś do sesji drużynowej, gdyż po pierwsze wprowadzi zamęt, po drugie będzie psuć grę innym. Również w przypadku prowadzenia „drużyny złych”. Bo tacy prędzej czy później rzucą się sobie do gardeł i trudno jest doprowadzić fabułę do końca.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem