Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2017, 22:36   #389
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację


DEATH PARADE

Rzadko kiedy oglądam anime, właściwie to przestałam już dawno temu i jakoś nie potrafiłam powrócić do jego oglądania. Od dawna irytuje mnie i drażni pisk dziewczynek oraz to poczucie humoru, które oscyluje przy infantylnym bądź nadmiernie ekspresyjnym. Znalazłam jednak to anime, zobaczyłam, że ma niewiele odcinków (bodajże seria zamyka się w dwunastu) no i cóż... Obejrzałam. Zaskoczeniem dla mnie jest Opening, gdyż nie spodziewałam się tańców i skocznej muzyki. Serial właściwie nie zdradza wiele, choć szybko dowiadujemy się, że ma opowiadać o pewnym miejscu (jak czyściec), dokładnie barze, do którego trafiają dusze zmarłych i "walczą" oni o miejsce w "piekle" lub "niebie" (a dokładniej o to, kto trafi w pustkę i przepadnie, a kto dozna łaski reinkarnacji).
Tak naprawdę nie wzruszyło mnie to wszystko, ale było na tyle interesujące, że obejrzałam w dwa dni. No i poruszył mnie ostatni odcinek - nawet byłam zaskoczona tym, że coś mnie poruszyło. Znajdzie się tutaj wiele miejsca dla historii o kruchej psychice. Polecam, jeśli ktoś lubi takie wnikliwe, psychologiczne anime.
9/10
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem