Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 16:22   #110
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Anna Wierzbowska

"Dupla?" - Annie przez głowę przeleciało przynajmniej dziesięć słów kojarzących jej się z 'duplem', jedna bardziej zabawna od drugiej, a z 'kurduplem' i 'dupkiem' na czele. Trzeba było przyznać, że facet ma fantazję. Choć 'przerważliwienie' było słowem stanowczo zbyt łagodnym dla opisania tego, co sobą reprezentował. Ostatkiem silnej woli dziewczyna zmusiła się do zachowania powagi i odparła zduszonym głosem: Przykro mi, nie oglądam telewizji. Odkaszlnęła, przeciągając dłonią po twarzy jak zawsze, gdy zmieniała twarz w aktorską maskę.

A co do "bytu doczesnego"
- ciągnęła już normalnym tonem, z uprzejmym uśmiechem na ustach - uważam ten zwrot za jak najbardziej stosowny, zważywszy na to, gdzie się znajdujemy. W końcu to klasztor. Poza tym ja wcale nie pędzę, idę normalnie. Jeśli się pan zadyszał to przepraszam. Nałogi może i wyostrzają dowcip ale z pewnością źle wpływają na kondycję, a z tego co zdarzyła zauważyć- i poczuć - Jacek kopcił jak smok.

Do gabinetu opata mamy już niedaleko. - stwierdziła, rzucając okiem na mapkę - Będzie mógł go pan o wszystko wypytać, bo ja nie czuję się szczególnie poruszona czy obrażona tym świstkiem.
 
Sayane jest offline