Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2017, 23:38   #172
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Glast postanowił wyzbierać złoto z gówna, wyleczyć się u lekarza i zbierać się do wieży. Miał wielką ochotę zostać jeszcze zaglądnąć w wszystkie kąty i za piec piąty, wykorzystać wszystkie opcje dialogowe i poszukać jakiś czitów, ale nagle mieli niedobór Chikkitów, a w Rzeczywistości odczuwał jakiś taki nacisk na pośpiech.
- Izbylucie, Izbylucie, wygląda na to, że czeka nas przygoda. Czytałem o tym książki przygodowe, więc wiem jak to działa. Teraz pójdziemy wszystkich zabić, a potem będzie tort i dużo śmiechu. Niech nie zmyli cię otoczka fabularna Rzeczywistości, jakieś realistyczne urzędy, prawne formalności czy pospolita magia. Jestem pewien, że na naszej drodze spotkamy jeszcze smoki, ufoludki z alternatywnych wymiarów i skomplikowane systemy ubezpieczeń mające opiekować się ludźmi w wieku emerytalnym, ale jak długo będziemy mordować jak leci wszystko będzie dobrze. Natomiast czego nie wolno, nigdy ale to przenigdy robić w przygodzie, to siedzieć na dupie na ławce, bo jak nie generujesz przygodowych zdarzeń, to sam stajesz się ciekawym przypadkiem, jak biedny Chikkit. -
Po tej przemowie wychylił się za okno, by wykorzystać resztę dziwnych przeczuć, jakie miał - ostatecznie pierdolić konwencję, jak raz wychyli się za czwarta ścianę, to nic się chyba nie stanie - i zawołał do Haxa, który pewnie będzie wracał tą stroną:
- Hax, dawaj no tu belkę z tartaku na taran i idziemy szturmować i pałować! Spalili nam Chikkita na węgiel, więc w akcie sprawiedliwej zemsty wobec przedstawicieli urzędu podatkowego też im zrobimy czarny przypał! -
A dalej to już prosto do Wieży, preferowanie przez główne drzwi, czy to wytrychem, czy też taranem (jeśli Hax nie da się wkręcić w ratuszowanie oczywiście).
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline