Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 16:45   #88
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Khel

- Może trochę przesadziłem z tym niszczeniem murów, ale czar jest dość potężny, żeby porządnie osmolić nie jedną bestię. Biorąc pod uwagę, że walczymy z istotami stworzonymi z magii, działanie czarów jest nieprzewidywalne. Nie ma się, co jednak martwić zawczasu. Cieszmy się tym, co przynosi obecny dzień. Nie wiem jak wy, ale ja idę rozejrzeć się za składnikami potrzebnymi do czarów, może przy okazji dowiem się czegoś na temat dziesiątki. W końcu ktoś musi wiedzieć coś więcej niż my.

Khel odwrócił się i ruszył w stronę obozu w poszukiwaniu informacji i siarki potrzebnej do nowego czaru. Nie czekał na towarzyszy, gdyż nie wyglądali na skorych do ruchu. Obejrzał się jeszcze za siebie i rzucił.

- Jak tylko się czegoś dowiem, to przyjdę się z wami podzielić informacjami.
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline