Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 17:36   #19
Hawkmoon
 
Hawkmoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputację
Wcześniej
Felix wszedł do pomieszczenia. Spojrzał na doktorka w okularkach, który im tłumaczył co mają zrobić. Cathar nie zastanawiając się dużo podszedł do stołu i ku waszemu zdziwieniu z ubrań wziął tylko pas z miejscem do przypięcia jakiejś broni gabarytów pistoletu i dziwnych "dynksach" na całej długości. Felix wziął kuszę pistoletową samopowtarzalną z magazynkiem na 12 bełtów i zapełnił cały pas miniaturowymi bełtami, które w sam raz pasowały do kuszy. Założył bransoletę, ustawił się z flakonikiem w ręce przed lustrami razem ze wszystkimi. Wypił razem z nimi i...
Teraz
Otworzył powoli oczy i zobaczył nad sobą czyste niebo. Momentalnie poderwał się i zatoczył się. Ale oso stym chozi? - Felix padł na ziemię. Znowu się podniósł i otrząsnął się. Dobra ja jestem Felix. Należę do rasy Catharów. Tyle o mnie. Otrząsnął się ponownie i zaczął uważnie przyglądać się bransolecie.
 
Hawkmoon jest offline