Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2018, 13:03   #409
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Miałem podobny plan dla nich. Tylko zamiast odcinać powietrze, przekierować wentylację i słać im dwutlenek węgla do zajętych sektorów. Wystarczy 5 minut w stężeniu 3% (dla niezorientowanych, w atmosferze normalnie jest 0,1%) żeby wykitowali. Mamy arboretum, a wentylowanie całego powietrza na statku tej wielkości jest raczej nieekonomiczne, w związku z czym zapewne działa to na zasadzie filtrów, które oddzielają dwutlenek, a potem kierują go do arboretum kanałami wnetylacyjnymi celem odzysku. Kilka zmian w ustawieniach i wentylacja powinna przesłać gaz prosto pod ich nosy. Bezbarwny, bezwonny i zabójczy.
BTW, którego z was mam pierwszego powiesić za to, że zamiast ratować statek zajmuje się szabrami?
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline