Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2018, 16:49   #490
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Tomasz, możesz trochę mi bardziej objaśnić ten plan? Żebym nic w razie co nie pokręcił.
No i nie muszę mówić, że nie macie czasu. W zasadzie jak Elvin skończy krzyczeć, to pojawi się pierwszy ork w polu widzenia.

Krata odgradzająca cele i resztę podziemi jest otwarta, w zamku wiszą tam klucze. Można ją zamknąć i odgrodzić się w ten sposób od atakujących. Tylko jedyna droga wyjścia to wstecz tunelem do drugiej wieży. Lub schować tam w pomieszczeniu, o którym mówiła Margery.
Dobra, wygląda na to, że skoro są tak blisko to nici z planu, po prostu trzeba ich zabić. Wydawało mi się, że loszek to korytarz z celami po boku i schodami na końcu. Chciałem schować się jedną ekipą w celi blisko drzwi a druga sprowokowałaby orków do jak najgłębszego wbiegnięcia do środka. Wówczas Elvin i spółka wyskoczyli by im na plecy odcinając odwrót, a druga grupa była by względnie bezpieczna za kratami
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline