Wątek: Sielanka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2005, 01:14   #59
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Hehe, myślę sobie, wiedział do kogo się przyczepić... Tymczasem obieram azymut na świątynię, jako że tam udzielą mi najbardziej wyczerpujących i fachowych wyjaśniń na temat losu chaośnego ścierwa oraz jego genezy w tych stronach...

- Hej drużyno! Hajże ku świątynnemu przybytkowi... Tamże zasięgniemy języka i drodze przyszłej się ukłonimy...!

A nie słysząc sprzeciwów dojeżdżam do świątyni. Jak mniemam dobrego bóstwa. Tamże pukam do drzwi zakrystii (?) i ze świątobliwymi ojcami rozmowy się domagam. Kiedy już który pofatyguje swoje prowincjonalne siedzenie ku mnie zagaduję go uprzejmie acz stanowczo i chyrze o ów zezwłok, któren to ostatnimi czasy miał czelność przywlec swe spaczone cielsko w tę okolicę...
 
Hood jest offline