Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2018, 12:20   #91
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Na poziomie trzecim obok toalet, znajdowało się pomieszczenie gospodarcze, niestety jego jedynym wyposażeniem był nisko usytuowany zlew, wygodny do napierania wody do mopa. Za to do kuchni na drugim poziomie Liam dotarł bez problemu i tutaj od razu dopisało mu szczęście.
Po pierwsze pomieszczenie okazało się puste, po drugie w jednej z szafek znalazł całkiem spory zestaw przypraw, w skład którego wchodziły także buteleczki napełnione różnymi olejami oraz organicznymi octami. Po trzecie pod stołem, przy którym siedzieli po pojawieniu się w tym miejscu, przyczepiona była jakaś kartka, która po wyciągnięciu okazała się wiadomością od Dariana i brzmiała następująco:
"Mam krótkofalówki. Thom znaleziony w swoim pokoju. Piętro -1 czyste. Tam pokój ochrony i kamery. Millington ma problemy z Jonesem, jest wyłączony z gry. Mam sprzęt do hakingu, powinienem umieć to zrobić."
Dodatkowo ktoś, prawdopodobnie Olll, pozostawił dyskretnie wsunięty, pomiędzy serwetki stojące w pojemniku na blacie długopis, dzięki któremu Bates mógł dokonać własnego wpisu na tej wiadomości.

***


Na ścianie, w pomieszczeniu pomiędzy łazienką a przedpokojem, najwyraźniej służącym za garderobę, Darian zauważył elektroniczną tablicę sterującą. Można było za jej pomocą ustawiać temperaturę, wilgotność oraz włączać dodatkowe wietrzenie pomieszczeń, imitujące tryb otwartego okna. Niestety tablica miała zakodowane graniczne wartości tych ustawień i tak na przykład temperaturę można było zmieniać jedynie w zakresie od 68.00℉ do 77.00℉. Aby uzyskać inne wyniki, należało prawdopodobnie rozkręcić i zhakować lub zwyczajnie zepsuć urządzenie. W tym drugim wypadku nie było jednak gwarancji, na jakiej temperaturze pozostanie ustawienie.
W przedpokoju na suficie umieszczony był głośnik DSO, stanowiący część systemu nagłośnieniowego, przeznaczonego do rozgłaszania sygnałów ostrzegawczych. Niestety, sterowany był prawdopodobnie zewnętrznie, z dyspozytorni. Oczywiście można by spróbować go zhakować na miejscu, pod warunkiem, że udałoby się dostać do przestrzeni powyżej sufitu podwieszonego, będącego na wysokości 2,5m. Darian wypatrzył nawet otwór rewizyjny w suficie, usytuowany bezpośrednio przy głośniku, jednak bez drabiny nie można się było tam dostać.
Pozostawały jeszcze czujki przeciwpożarowe, usytuowane we wszystkich pomieszczeniach, wywołujące alarm po wykryciu dymu. Jednak do ich odblokowania potrzeba było źródła dymu, no i nie wiadomo, jakie byłyby efekty tego uruchomienia.

***

To było dziwne doświadczenie, dotykać kobietę, jednocześnie udając, że nic się nie dzieje. Dorothy była tak nakręcona, że nawet nie zauważyła palców Lily sunących w kierunku kieszeni jej fartucha:
- Dlaczego nic nie mówisz, jest aż tak źle? - Zapytała kuzynkę, gdy już znalazły się w windzie. - Boże! Co ja takiego robiłam?! - Zawołała jeszcze, unosząc ręce do głowy w geście frustracji.
Niestety poszukiwania okazały się fiaskiem, bo kieszenie fartucha biolożki były zupełnie puste. Tak, jakby ktoś wcześniej dokładnie je opróżnił, albo kobieta po prostu nie nosiła niczego przy sobie.

Czas do końca misji: 2h 15

 
Eleanor jest offline