Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2018, 16:33   #139
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Magdalena Kozak - Młody

33/12


Cytat:
Kolejna wysoka ocena. Uwaga! Ukryta część zawiera spoilery dotyczące zakończeń wyłącznie poprzednich części! Jeśli zamierzasz je przeczytać i nie chcesz sobie zepsuć zabawy, nie otwieraj go!

Wampir Vesper po wdrożeniu do Nocarzy ("Nocarz" Magdalena Kozak), pobycie u Renegatów ("Renegat" Magdalena Kozak) oraz byciu kimś w rodzaju bezklanowca ("Nikt" Magdalena Kozak) powraca jako wampirzy Lord w recenzowanej książce "Młody".

Tym razem musi stawić czoło intrygom starych wyjadaczy jako świeżak z nowego, nic nie znaczącego klanu.
Jego zadaniem będzie wejście w świat polityki oraz podniesienie prestiżu swoich Inanitów. Na jego barkach spoczywa nie-życie zarówno własne jak i najbliższych mu towarzyszy.

A to tylko znane przeciwności.



Książka Magdaleny Kozak zaspokaja potrzeby na ciekawą, zaskakującą przygodę. Nie wymaga ona potężnej koncentracji, zagłębiania się, rozmyślania i prób przeniknięcia wydarzeń. Można spokojnie zanurzyć się w świat wampirów oraz Lordowskich intryg.

Bardzo lekka oraz przyjemna o porywającej akcji. Wciągająca. Czyta się szybko. To w zasadzie wszystko, czego wymagam od tego typu pozycji. Co prawda pomysł nie jest odkrywczy, lecz w jaki sposób mógłby być jako kontynuacja w postaci czwartego tomu?
Zawsze pierwsza część ma możliwość uzyskania potencjalnej przewagi nad pozostałymi w postaci uderzającego konceptu, który potem jest już tylko lub aż kontynuowany.

Dlaczego nie dałem maksymalnej oceny?
Ponieważ maksymalna jest tylko wtedy, gdy jestem zachwycony, zaś książka w jakiś sposób mnie inspiruje, pobudza moją twórczą, nie tylko odtwórczą część. "Młody" nie pokazał mi niczego nowego, co jednak nie znaczy, że nie bawiłem się przednio.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline