Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2018, 22:07   #726
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Pomysł okazał się i dobry, i wykonalny. Dla Lothara, bowiem Axelowi coś takiego nigdy by się nie udało, nawet gdyby miast paru sztuk srebra rzucił garść złota. Jednak szlachcic miał zdecydowaną siłę przebicia...

- Świetny pomysł - powiedział. - Cieszę się, że się udało ich pozbyć w bezbolesny sposób - dodał. Co prawda wysłanie tych, co podążali śladem 'Syrenki' do Ogrodów Morra definitywnie rozwiązałoby sprawę tropicieli, ale taki sposób też był dobry. Przynajmniej przez jakiś czas.

* * *

Na widok systemu wind Axel zaczął się zastanawiać, czy nie lepiej zostać w łodzi i poczekać przez noc na powrót kompanów. Ale w końcu przełamał się... A i tak był bardzo, bardzo szczęśliwy, gdy w końcu powietrzna podróż się skończyła i mógł znów postawić nogi na twardym gruncie.

- Jakie macie plany? - spytał cicho, gdy siedzieli przy stole i czekali na kolację. Rozejrzał się by sprawdzić, czy nikt ich nie może podsłuchać. - Szukamy kupców na księgi lub nasz ładunek? Informacji o dawnych właścicielach tamtych podziemi? Ja mam w planach uzupełnić moje zapasy amunicji...

Miał nadzieję, że gospodarz udzieli mu informacji na temat sprzedawców prochu. Tudzież że opisze dokładnie drogę. Nie miał zamiaru błąkać się po nieznanym mieście.
 
Kerm jest offline