Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2018, 10:02   #14
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Nikt nie jęczał przesadnie i wszyscy szybko zabrali się do roboty. Niektórzy nawet gadali całkiem sensownie i przejmowali inicjatywę, co dobrze wróżyło ich małej zbieraninie. Ryk z dżungli już mniej. Tajga nigdy nie lubiła lasów, dodatkowo ten wyglądał dziwacznie i wyjątkowo mało przyjaźnie.

- Mogę spróbować, choć nie jestem pewna, czy używanie magii na kapłance jest dobrym pomysłem. Kto wie, czy to nie właśnie przez nią się rozbiliśmy... - w końcu mogła wykorzystać swą moc nie do ujarzmienia sztormu, a wręcz przeciwnie. Z drugiej strony mogła się przydać, choć Tajga wątpiła czy ma na podorędziu jakieś ofensywne modlitwy. Sądząc po stanie jej nogi leczyć też nie umiała. - Ale mogę z nią pogadać. Lepiej mieć bogów po swojej stronie niż nie mieć.
Tajga nieprzyjaźnie spojrzała na morze, westchnęła i zaczęła brnąć w stronę skały. Przynajmniej opłucze się z piasku, który wlazł jej dosłownie wszędzie. Wypłukanie go z majtek wydawało się coraz lepszym pomysłem, zwłaszcza w perspektywie dłuższej wędrówki nie wiadomo dokąd.
- Zbieramy zapasy i idziemy na północ - oświadczyła, nie bawiąc się w powitania. W końcu nadal czuła irytację za przymusową kąpiel w słonej wodzie. Z drugiej strony dzięki temu szybciej znaleźli się na lądzie, więc... - W pakunkach... Jeśli chcesz mogę spróbować podleczyć twoją nogę - podlizała się, zmieniając zdanie w pół słowa. Sojusznik czy mięso armatnie, Kasandra mogła się przydać, ponad to majtek wyraźnie preferował jej towarzystwo; widać było, kto w tej dwójce nosił spodnie.
- Potrafisz określić gdzie jesteśmy? - Tajga nie znała się na morskich bóstwach; kto wie jakie zdolności mogła mieć kapłanka Umberlee.


 
Sayane jest offline