Wątek: Triada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 03:59   #5
fds
 
fds's Avatar
 
Reputacja: 1 fds nie jest za bardzo znany
Wredność Dzikuna to moja sprawka. Napisałem to wtedy z lekkim przymrużeniem oka. Coż sam Dzikun jest tak samo wredny jak Tkaczka czy Żmij. Wystarczy zobaczyć co robi z Garou, którzy zeszli z jego ścieżki. Szczególnie wielu Tubylców Betonu posmakowało pazurów dzikuńców i dzikunaków.


Co do legend kto "zaczął", Tkaczka czy Żmij to wersji jest tyle ilu Patrzących w Gwiazdy Istnieje nawet teoria, że to Dzikun zwariował (rozregulował się), a wszystko co się dzieje to tylko odbicie tego zdarzenia i kontrakcja reszty Triady.


A Paradoks jest spowodowany oddziaływaniem Tkaczki na rzeczywistość. Jedynie maruderzy jako oddani całkowicie Dzikunowi są chronieni przed Paradoksem. I ciężko mówić, że członkowie Triady to bogowie. Tak naprawdę nikt nie jest pewien czym każde z nich jest. Najprawdopodobniej to po prostu podstawowe siły wszechświata. Nawet nie wiadomo czy są świadome w sensie nam znanym. Większość jest zgodna, że zniszczenie któregokolwiek z nich jest niemożliwe. A zwycięstwo jakiegokolwiek z nich oznacza tak czy siak śmierć dla Gai.

PS: głupi edytor postów, wywala mi emotki -_-
 
__________________
Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówiąc "Nie zawiedź mnie znowu".
George W. Bush
fds jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem