Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2018, 22:41   #160
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Na wstępie, nie bierzcie do siebie bardzo tego „Końca” Mam nadzieję, że kontynuujemy dalej. Zakończyłem część, bo odeszliśmy od farmy i główny wątek tej części się zamknął. Przy tym, że nocleg przeszedł spokojnie pomogły kości.

Zwykle robiłem raport, ale tu za bardzo nie ma co się rozpisywać. Nie było to zbyt skomplikowane. Jak są pytania i będę mógł odpowiedzieć, to odpowiem tu.

Sesja ta miała być testem po powrocie. Krótka, zamknięta i wprowadzająco/przypominająca. Jak dla mnie potwierdziła, że możemy iść dalej. Czas na pisanie miałem, przyjemność też. Z Waszej strony opóźnień większości nie było, a jak były to zwalam na przerwę świąteczno -noworoczną.

W trakcie przygody myślałem też o kolejnej i jestem gotowy by ją dość szybko zacząć. Może uda się w tym tygodniu, a na pewno może się udać w przyszłym. Jak chyba pisałem wcześniej, planuję by głównie odbyła się w Nuln. Przez to też planuję większę otwartość i możliwości.

Co potrzebuję od każdego z Was, to info, czy chcecie dalej kontynuować zabawę?
.

Rozdałem też PD. Wiem, nie ma tego dużo, ale coś można skorzystać Piszcie PW z rozwinięciem.

PS. A i gratuluję przeżycia bez utraty żadnego PP.
Dzięki za udział i aktywność!
 
AJT jest offline