Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2018, 12:20   #1259
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
W tym odpisie działo się trochę, a wątki mocno się przeplatały. Zrobiłem sobie ściągę, żeby zobaczyć do kiedy się wyrobicie. Czasu na sen dla Gustawa już nie starczyło. Loftus złapał godzinę snu, Walter dwie. Reszta jest wypoczęta.

“Kalendarium”
5.00 - Diuk czeka, Baron wraca do garnizonu, wzywa do siebie Loftusa i Waltera / Waldemar operuje
6.00 Diuk łazi po mieście / Baron przesłuchuje / Waldemar idzie do Barona
7.00 Baron dowiaduje się wszystkiego o nocnej walce / Waldemar operuje
8.00 Baron, Loftus i Walter idą na mury, rozmowa z Detlefem / Waldemar leczy
9.00 Baron, Loftus i Walter idą do fortu / Waldemar leczy
10.00 Baron, Loftus i Walter idą do portu - potem wracają do garnizonu / Baron opatruje siebie i towarzyszących żołnierzy / Waldemar operuje Loftusa
11.00 Baron - rozmowa z Diukiem, komendantem i Kadetem. Pojawia się posłaniec od Barrudina / Waldemar operuje drugiego ciężko rannego.




Jeśli dobrze zrozumiałem to Baron przesłuchał jeńca z nocnego szturmu (co w sumie już zawarłem w poprzednim odpisie, bo to ustalaliśmy na pw jeszcze), a Diuk tych wcześniejszych, znad rzeki.

Co do parlamentariuszy pod bramą - są w zasięgu głosu (i strzały).

e: jeszcze pytanie: karmicie tylko żołnierzy i ochotników czy ich rodziny (tych co to ich Baron kazał wpuścić) też?


Termin odpisu trochę skróciłem ale nie musicie się przejmować - jeśli się wyrobicie do czwartku to w piątek będzie mój odpis. Jeśli nie - to dopiero po weekendzie (kurs).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 14-01-2018 o 13:31.
hen_cerbin jest offline