Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2018, 07:10   #10
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Googolplex, przygoda toczy się w wiosce Frugelhofen i okolicach, więc przyda się, żeby bohaterowie graczy byli jednak zaangażowani w to, co tam się dzieje. Na pewno będzie nieco heroicznie, ale też i dark. Co do jesieni, to chodziło mi oczywiście o pogodę, a nie serię artykułów Trzewika Mechaniką zupełnie nie musisz się przejmować bo będzie po mojej stronie, Twoim zadaniem jest tylko zrobić ją od strony bohatera (a to też jest proste, wystarczy jechać zgodnie z podręcznikiem). Zresztą, Avdima się zadeklarował, że Ci pomoże, więc problem solved. Co do historii, jeśli chcesz się rozpisać bardziej, to się rozpisz, byle to nie było 12 stron, bo raczej nie będzie mi się chciało tego czytać

hen, Hakon, właściwie liczyłem na to, że się zgłosicie Czekam na KP
 
Mroku jest offline