Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2018, 16:57   #55
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Właśnie w #sektor6 widziałem tak spizganego typa, że solił sobie zapiekankę puszką na napiwki... #wtf #dziwniludzie
- znalezione w Internetach
Yeon-in & Zafara
Winter Nights, czyli niby piździ, ale zrobi się gorąco [?]

Zanim Yeon-in zdążył "zabrać" się za Soni, na miejsce zdążył dotrzeć Zafara. Oczywistym mogło okazać się to, że nie został od razu zauważony. Musiał sam dać o sobie znać; przy okazji był świadkiemm, jak dzikus bezczelnie zarywa do jego kompanki z wspinaczki na szczyt Wieży. Soni nie wyglądała na jakąś specjalnie zakłopotaną amorami Yeon-in'a.
Oczywiście Soni zdziwiła się i nie od razu uwierzyła w to, że to faktycznie Zafara, ale kiedy nabrała pewności, że to on, przytuliła go mocno, bo czym rzuciła:

- Zaf, prawie doprowadziłbyś mnie do zawału podzespołów! Nie strasz mnie tak następnym razem. Przy okazji... witaj z powrotem.

Po czym przedstawiła sobie dwóch znajomków.
- Zaf, to Yin. Yin, to jest Zafara.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline